Niedziela 27.03.2016

27.03.2016 N I E D Z I E L A
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Poniedziałek - Msze Św. jak każdej niedzieli. Kolekta – na uczelnie katolickie w diecezji. Z racji tzw.„Lanego poniedziałku” prosimy, by zachować w tej zabawie (zwyczaju) umiar i kulturę, a zwłaszcza wobec idących do kościoła!
Do soboty włącznie odprawiana jest z wieczorną Mszą Św. Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Środa o godz.18.oo – NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. Po modlitwie – spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Zapraszamy czcicieli Maryi Matki i Królowej!

Czwartek - wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji do godz.19.3o w intencji wszystkich, którzy miłosierdzia Bożego najbardziej potrzebują.

Piątek - z racji Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych !
Od tego dnia – o godz.19.oo będą u nas MISJE (Wieczory) MIŁOSIERDZIA. Piątek – przedstawienie teatralne pt: „Król wschodzącego słońca”, sobota – spotkanie z Leszkiem Dokowiczem ( frag. Jego filmu „Największy z cudów” ), niedziela – Msza Św. o Miłosierdziu Bożym z modlitwa błagalną. Kolekta tej Mszy Św. będzie podziękowaniem za zorganizowanie i przebieg Misji !
Zapraszamy do udziału!

Przyszła niedziela tj. MIŁOSIERDZIA Bożego - zapraszamy na GODZINĘ ŚWIĘTĄ tj. modlitwę do Miłosiernego Chrystusa o godz.15.oo. Zapraszamy również jak co miesiąc na „Karolowego pączka”. Po Mszach Św. zbiórka na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej!

P.S.
Dziękujemy wszystkim, którzy całymi rodzinami pomimo codziennych obowiązków z zaangażowaniem przeżywali Wielki Post i jego Liturgię! Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy „z sercem” przygotowali świątynię, Grób Pański i ceremonie świąteczne!
Na drogę ku wieczności pożegnaliśmy parafianina śp.Mariana Adamowskiego, lat 70, zam. przy ul. Gryfa Pom.81. „Dobry Jezu, a nasz Panie. Daj mu wieczne spoczywanie!”