Niedziela 28.06.2020

28.06.2020 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚŚ. Piotra i Pawła, apostołów. Kolekta dnia tzw. „Świętopietrze” przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
Msza Św. wieczorna o godz. 18:00. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie Wspólnoty „SŁUDZY GETSEMANII”, która raz w miesiącu adoruje nocą eucharystycznego Jezusa.

 

ŚRODA (pierwszy dzień lipca) - o godz. 19:00 NOWENNA do MBNP z Mszą Św. w jej intencjach zapisanych wcześniej na kartkach i „dziesiątek” różańca.

 

DNI EUCHARYSTYCZNE lipca:
Spowiedź Św. – czwartek, piątek od godz. 18:30.

 

I CZWARTEK – od godz. 18:30 GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o święte powołania z parafii oraz o uzdrowienie dla zalęknionych w czasie pandemii. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy za nich. Uczcimy też Relikwie Św. Karola.

 

I PIĄTEK – ŚWIĘTO Św. Tomasza, Apostoła. Pomódlmy się za ks. Tomasza T., parafianina, w dniu Imienin. Oddamy się razem Najświętszemu Sercu Jezusa, bo ono jest źródłem prawdziwej miłości!
Po wieczornej Mszy Św. do godz. 7:00 w sobotę – nocne CZUWANIE z JEZUSEM tj. adoracja Najświętszego Sakramentu. Przyjdź i Ty!

 

I SOBOTA – rano uczcimy Niepokalane Serce Maryi i odmówimy różaniec wynagradzający. Starajmy się oddać Jej Sercu 5 takich sobót!

 

PRZYPOMINAMY!

Msze Św. wieczorne od 1.07. do 30.08. br. - o godz. 19.00
BIURO – czynne w soboty: 10:00 – 11:00.
Seminarium Duchowne w Oliwie zaprasza kandydatów do kapłaństwa: www.gsd.gda.pl

 

Prosimy o zabranie na wszelkie wyjazdy folderów naszej parafii,
by poprosić życzliwych o „cegiełkę” pomocy. Budujmy razem!

 

Prosimy! W świątyni w imię szacunku dla bliźnich
nadal obowiązuje dbanie o bezpieczną odległość między sobą
oraz zakrywajcie usta i nos!

 

Gościom oraz parafianom życzymy
udanego i w zdrowiu spędzonego
wakacyjnego wypoczynku z Bogiem w sercu!