By zobaczyć intencje na dany dzień – rozwiń interesujący Cię dzień!
Poniedziałek
ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
08:00
1. + Gabriel DYGUL (gregoriańska)
2. O błogosławieństwo Boże, siłę wytrwałej modlitwy oraz zdrowie duszy i ciała dla sióstr z „Domu modlitwy Św. o.Charbela” z naszej parafii
2. O błogosławieństwo Boże, siłę wytrwałej modlitwy oraz zdrowie duszy i ciała dla sióstr z „Domu modlitwy Św. o.Charbela” z naszej parafii
18:00
1. + Franciszek KASS (ostatnia Msza Św. gregoriańska)
2. + Kazimierz SOBLEWSKI (3. rocznica śmierci)
2. + Kazimierz SOBLEWSKI (3. rocznica śmierci)
Wtorek
08:00
Dziękując za otrzymane łaski prosimy o dalsze o błogosławieństwo Boże dla Arkadiusza i Jakuba
18:00
1. + Gabriel DYGUL (gregoriańska)
2. + Rajmund SZCZYPIŃSKI (intencja od rodziny z Zabrzega)
2. + Rajmund SZCZYPIŃSKI (intencja od rodziny z Zabrzega)
Środa
ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻ
08:00
+ Gabriel DYGUL (gregoriańska)
18:00
1. W intencjach NOWENNY do MB Nieustającej Pomocy
2. + Helena, Stanisław, Franciszek, ich rodzice i rodzeństwo
2. + Helena, Stanisław, Franciszek, ich rodzice i rodzeństwo
I Czwartek
ŚW. FAUSTYNY
08:00
+ Gabriel DYGUL (gregoriańska)
18:00
1. O błogosławieństwo Boże, moc Ducha Świętego wytrwanie w powołaniu dla kapłanów oraz o nowe, święte powołania z parafii (intencja od Żywego Różańca)
2. O błogosławieństwo Boże, wzrost w świętości, radość modlitwy pod opieką Maryi i Św. Faustyny dla II Róży ŻYWEGO RÓŻAŃCA
2. O błogosławieństwo Boże, wzrost w świętości, radość modlitwy pod opieką Maryi i Św. Faustyny dla II Róży ŻYWEGO RÓŻAŃCA
18:00 - 19:30 GODZINA ŚWIĘTA
O uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele oraz o nowe, i święte powołania z parafii.
I Piątek
08:00
Dziękując za otrzymane łaski prosimy o dalsze o błogosławieństwo Boże dla Arkadiusza i Jakuba
18:00
1. + Gabriel DYGUL (gregoriańska)
2. + Mikołaj PLUCIŃSKI (intencja od wujka Damiana)
2. + Mikołaj PLUCIŃSKI (intencja od wujka Damiana)
I Sobota
NMP RÓŻAŃCOWEJ
08:00
1. O błogosławieństwo Boże, zdrowie, wierną modlitwę i świętość pod opieką Maryi dla ŻYWEGO RÓŻAŃCA naszej parafii
2. + Gabriel DYGUL (gregoriańska)
3. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., umocnienie i wzrost we wierze, zdrowie i mądrość Bożą w życiu pod opieką Maryi i Patronów dla Mateusza -Karola z okazji jego 18. Urodzin
2. + Gabriel DYGUL (gregoriańska)
3. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., umocnienie i wzrost we wierze, zdrowie i mądrość Bożą w życiu pod opieką Maryi i Patronów dla Mateusza -Karola z okazji jego 18. Urodzin
18:00
1. + Czesława i Jerzy
2. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wzrost w miłości dla Krystyny i Romana w 40. rocznicę Ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla ich córek
2. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wzrost w miłości dla Krystyny i Romana w 40. rocznicę Ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla ich córek
Niedziela
DZIEŃ PAPIESKI
08:00
+ Gabriel DYGUL (gregoriańska)
09:30
1. SUMA parafialna
2. + Rajmund SZCZYPIŃSKI (miesiąc po pogrzebie)
2. + Rajmund SZCZYPIŃSKI (miesiąc po pogrzebie)
11:00
O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla Róży w 9. Urodziny
12:30
1. + Anna (29. rocznica śmierci), Jan, Henryk i Dawid
2. + Mikołaj PLUCIŃSKI (miesiąc po pogrzebie)
3. O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i zdrowie dla Haliny w dniu 64. Urodzin
2. + Mikołaj PLUCIŃSKI (miesiąc po pogrzebie)
3. O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i zdrowie dla Haliny w dniu 64. Urodzin
18:00
O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wzrost w miłości dla Agnieszki i Mateusza w miesiąc po Ślubie