Tydzień: 30.10 – 05.11.2017

By zobaczyć intencje na dany dzień - rozwiń interesujący Cię dzień!

Poniedziałek
08:00
+ Lidia OSOWICKA
18:00
1. + Gabriel DYGUL (ostatnia Msza Św. gregoriańska)
2. + Teresa ELLWART (7. rocznica śmierci)
Wtorek
08:00
+ Lidia OSOWICKA
18:00
1. + z rodzin: BĄKOWSKICH i OBCZYŃSKICH
2. + Zenon ZAJĄC (6. rocznicy śmierci)
Środa
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
08:00
1. + Tadeusz DUBIŃSKI oraz teściowie i siostra: Franciszka
2. O błogosławieństwo Boże i opiekę Świętych dla Gabrieli w dniu Urodzin
09:30
+ Petronela JANKOWSKA (pierwsza Msza Św. gregoriańska)
11:00
+ Mieczysław i Kazimiera DUDZIAK, Anna, Henryk, Bogdan i Grażyna HERWERT, Marcela i Jan LIPNIACCY
12:30
1. + Stanisław, Zofia, Konrad i Olga
2. + Leszek GRZEŚ (5. rocznica śmierci)
I Czwartek
10:00
+ Petronela JANKOWSKA (gregoriańska)
18:00
+ rodzice: Stanisława i Feliks oraz Stanisław
I Piątek
08:00
1. + Jan, Stanisław i Henryk oraz rodzice z obojga stron
2. + Petronela JANKOWSKA (gregoriańska)
18:00
1. MSZA ŚW. ZBIOROWA za zmarłych
2. O błogosławieństwo Boże, miłość Serca Jezusowego, wytrwanie w powołaniu dla kapłanów oraz o nowe, święte powołania z parafii (intencja od Żywego Różańca)
I Sobota
08:00
1. O błogosławieństwo Boże, zdrowie, wierną modlitwę, miłość Niepokalanego Serca Maryi dla wspólnoty „Żywego Różańca” naszej parafii
2. + Petronela JANKOWSKA (gregoriańska)
18:00
1. + Karol i Wiesław
2. + Kazimierz SMOLIŃSKI (miałby ziemskie urodziny)
Niedziela
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ŚW. KAROLA
08:00
+ Waleria SKRODZKA (31. rocznica śmierci), Jan, Anastazja, Józef i dziadkowie z obojga stron
09:30
+ Petronela JANKOWSKA (gregoriańska)
11:00
1. O błogosławieństwo Boże, opiekę Aniołów dla Katarzyny i Krzysztofa oraz Hani i Szymona
2. + Marianna (21. rocznica śmierci) i ++ z rodziny
12:30
1. SUMA ODPUSTOWA ku czci Św. Karola Boromeusza
2. Dziękczynna za otrzymane łaski i za opiekę Maryi oraz Aniołów
3. + Jerzy MATUSIAK (intencja od I Róży Żywego Różańca)
18:00
O błogosławieństwo Boże, opiekę niebios i szczęśliwe rozwiązanie dla Doroty