Niedziela : 07.06.2015

07.06.2015       X  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj – zapraszamy do kawiarenki na „Karolowego pączka”. Po Mszach Św. – doroczna zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Poniedziałek - o godz.18.oo w parafii Św.Jadwigi na Karwinach, uroczysta Konsekracja Kościoła. Ogarnijmy modlitwą wiernych i kapłanów tej wspólnoty.

Środa o godz.19.oo - NOWENNA do MBNP wraz z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. O godz.19.45 – spotkanie grupy dorosłych chrześcijan „Ziemia Maryi”.

Czwartek – od godz. 18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o świętość i entuzjazm wiary dla wierzących i praktykujących katolików.

Piątek – Uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA z zakończeniem Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy Św. wieczornej poświęcimy wianki. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.

Sobota – kolejny „WIECZÓR FATIMSKI” rozpoczniemy o godz. 19:3o modlitwą różańcową. O godz.20.oo - Msza św. z procesją światła. Przynieśmy świece. Nie ma Mszy Św. o godz.19.oo !       

 

Przyszła niedziela - KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń i przyszłą budowę wieży. Polecamy ją Waszej ofiarności.   Msza Św. o godz. 9:3o będzie podziękowaniem wszystkim zaangażowanym w radość i doniosłość Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy Wam!

O godz.17.oo – spotkanie młodzieży w salce. Zapraszamy młodzież gimnazjum klas III, która przyjęła Ducha Świętego.

 

Pragniemy umieścić tablice z WOTAMI wdzięczności za doznane łaski! Prosimy o zgłaszanie się wszystkich, którzy chcieliby takim darem okazać Miłosiernemu Bogu lub Maryi swoją wdzięczność i radość z doznanych łask.

 

Dziękujemy za wspaniały maryjny koncert w ostatni majowy wieczór, chórowi i zespołowi młodzieżowemu naszej parafii oraz blisko 100 osobowej widowni za radosną obecność!

Niech Maryja ma Was w swojej opiece!

 

PRZYPOMINAMY Msze Św. wieczorne do 31 sierpnia - o godz.19.oo

19.06. (piątek) o godz.19.3o – spotkanie Kręgu Rodzin (w kawiarence).

20.06. (sobota) o godz.16.oo – wspólne radosne zakończenie Roku pracy dla grup: dorosłych „Ziemia Maryi”, grupy Biblijnej, grupy młodzieżowej i zespołu młodzieżowego.

23.06. (wtorek) o godz.20.oo  - Katecheza i spotkanie organizacyjne dla klas II gimnazjum (w salce; pierwsze przed Bierzmowaniem).

24.06. (środa) o godz.19.45 – adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie wspólnoty modlitewno – ewangelizacyjnej „Ziemia Maryi” (w salce).