Niedziela 10.04.2016

10.04.2016 III NIEDZIELA WIELKANOCNA
- BIBLIJNA –

DZIĘKUJEMY 27 osobom, które z wiarą i troską adoptowały duchowo na 9 miesięcy nienarodzone, nieznane dziecko, by mogło się narodzić i godnie żyć!

Dzisiaj - rozpoczynamy VIII TYDZIEŃ BIBLIJNY jako zachęta do lektury daru Bożego jakim jest Pismo Święte. Również dzisiaj comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy za Waszą życzliwość i złożone ofiary!

Środa – o godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy, Msza Św. i „10” różańca. O godz.19.45 – spotkanie grupy ewangelizacyjnej ZIEMIA MARYI.

Czwartek – po Mszy Św. wieczornej do godz.19.3o – GODZINA ŚWIĘTA adoracji w intencji radosnego i odważnego otwarcia serc na Boga dla rodzin dzieci komunijnych i kandydatów do Bierzmowania.
W czasie adoracji – I Spowiedź Św. dzieci klas II. Wspierajmy je modlitwą!

Sobota – od 12.oo do 19.oo w Gdyni potrwa biblijne dzieło „Słowo na plaży”. Program dostępny jest w gablotach!

Przyszła niedziela – początek TYGODNIA MODLITW O POWOŁANIA do Służby Bożej w Kościele. Po Mszy Św. o godz.12.3o – spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania. Zapraszamy również do naszej kawiarenki na słodkie wypieki parafianek. Dziękujemy Paniom i ich bliskim za ofiarowaną w ten sposób „cegiełkę”.

Z inicjatywy gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul.Starodworcowej ogłaszamy nabór do nauki przedmiotu: język kaszubski. Będzie zapisany na świadectwie, a ocena z tego przedmiotu wliczana do średniej ocen. Zajęcia będą w godzinach popołudniowych. Wniosek zgłaszający dziecko na rok szkolny 2016/2017 dostępny jest u ks.proboszcza lub w sekretariacie szkoły.
Parafia w dniach 20-25 lipca gościć będzie młodych z zagranicy przed ich spotkaniem z papieżem. Prosimy o zgłaszanie się u ks. proboszcza tych, którzy mogą przyjąć na kilkudniowy nocleg dwie osoby.

PRZYPOMINAMY:
BIERZMOWANIE: 10 maja ( 18.oo )
I KOMUNIA ŚWIĘTA: 15 maja ( 10.3o; 12.3o )
Msze Św. dla parafian: 8.oo; 9.oo; 14.oo; 18.oo
ROCZNICA Komunii Św.: 22 maja ( 14.oo )