Niedziela 18.09.2016

18.09.2015 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj zapraszamy do kawiarenki na DOMOWE wypieki parafianek.
Po Mszach Św. - zbiórka na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we WŁOSZECH.

Poniedziałek – po wieczornej Mszy Św. spotkanie Grupy BIBLIJNEJ.

Wtorek – Grupa MIŁOSIERDZIA zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy Św.: Modlitwa i krótka katecheza pt. „Źródła Miłosierdzia”. W sobotę grupa zaprasza na kilkugodzinną wyjazd do sanktuarium Św. Wojciecha w Świbnie. Informacje i zapisy u ks. Wojciecha.

Środa o godz.18.oo - NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „dziesiątek” różańca.
O godz. 19.45 w salce spotkanie Wspólnoty ZIEMIA MARYI. Zapraszamy!

Czwartek – u nas comiesięczny Dzień Św. Jana Pawła II. Po Mszy Św. wieczornej – spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn SEMPER FIDELIS (Zawsze wierni). Zapraszamy ambitnych, solidnych młodzieńców i mężczyzn, którzy z zapałem służyć będą Bogu i Rodzinie Kościoła.
Wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji – z prośbą o moc Bożą dla dotkniętych kryzysem wiary, by wrócili do Boga żywego w Sakramentach Św.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.
Piątek – o godz.19.oo w salce, kolejna katecheza przygotowująca kandydatów do BIERZMOWANIA.

Przyszła niedziela – wolontariusze gdyńskiego Hospicjum Św. Wawrzyńca rozprowadzać będą swoje kalendarze.

- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - - - - -

Zapraszamy do GRUP parafialnych, bo „żywa” Parafia potrzebuje wsparcia świeckich w modlitwie, śpiewie i służbie! Dzieci chętne do służby ministranckiej oraz do śpiewania w SCHOLI mogą zgłaszać się do ks. Wojciecha.

Zbliża się październik. Zorganizujmy czas na wspólne, rodzinne i małżeńskie odkrycie mocy Różańca! Ponownie zachęcamy do stworzenia RÓŻY rodziców, którzy modlić się będą codziennie „dziesiątkiem” różańca za swoje dzieci.

Obowiązkowy dla narzeczonych KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI prowadzony jest w parafii p.w. MB Bolesnej w Orłowie co wtorek o godz.19.oo.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
34/ Julia STAWICKA (Górn.33) – Ariel JANAS (Warszawa) ślub/ Gdańsk

BUDŻET OBYWATELSKI. Ponownie zróbmy coś dla dzielnicy - Wielki Kack! Zachęcamy do głosowania na www.bo.gdynia.pl , by do 25 września wesprzeć wniosek z udziałem naszego Chóru parafialnego „Vjola” w konkursie „Przyjazna Dzielnica”!