Niedziela 26.02.2017

26.02.2017 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj - początek 50. Tygodnia Modlitw o TRZEŹWOŚĆ NARODU.

Poniedziałek i wtorek - po Mszach Św. wieczornych u progu Wielkiego Postu tradycyjne nabożeństwo WYNAGRADZAJĄCE z adoracją Najświętszego Sakramentu i okazją do Spowiedzi Św. do godz.19.3o

Środa Popielcowa - rozpoczyna WIELKI POST tj. czas pokuty i nawrócenia. Po każdej Mszy Św. krótkie spotkanie dla obecnych braci sióstr ze wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
Msze święte o godz.: 10.oo; 18.oo; 19.3o. Nowenna do MB Nieust.Pomocy o godz.10.oo.
Tego dnia obowiązuje nas POST ŚCISŁY (3 bezmięsne posiłki w ciągu dnia, w tym tylko jeden do syta !)

NABOŻEŃSTWA wielkopostne
Piątki - DROGI KRZYŻOWE:
dla dzieci - o godz.17.15; dla młodzieży i dorosłych - ok. godz.18.3o;
KORONKA do Miłosierdzia Bożego tylko rano.
Niedziele - GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym z Mszą Św. o godz.9.3o i 18.oo

I Czwartek – uczczenie Jezusa Chrystusa Arcykapłana i relikwii Św. Karola. Wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji do godz.19.3o - z prośbą o Boże pocieszenie i zdrowie dla chorych oraz o dar powołań kapłańskich i zakonnych z parafii.

SPOWIEDŹ ŚW.: codziennie przed Mszą Św. oraz w poniedziałek, wtorek i czwartek do 19.3o; piątek tylko dla dzieci od 16.45

I Piątek – o godz.17.15 DROGA KRZYŻOWA dla najmłodszych z uczczeniem Najświętszego Serca Jezusowego i Komunią Św. Zapraszamy dzieci kl.II z rodzinami.
Gimnazjalistów i młodzież, a zwłaszcza kandydatów do Bierzmowania z rodzinami zapraszamy na godz.18.oo.

I sobota – ŚWIĘTO Św. Kazimierza, Królewicza. Rano uczcimy razem Niepokalane Serce Maryi i ofiarujemy comiesięczny różaniec wynagradzający Jej Sercu.

Przyszła niedziela - zapraszamy do na „karolowego PĄCZKA”. Kolekta tej niedzieli i następnej przeznaczone zostają na spłatę rachunków za prąd i gaz (grudzień/styczeń) – 13.961,- Prosimy o zrozumienie i pomoc!
Od tej niedzieli na prośbę wielu parafian Msze Św. o godz.18.oo będą z udziałem młodzieży. Serdecznie zapraszamy MŁODYCH do udziału i włączenia się w tą wieczorną Liturgię.

Również w niedzielę w Dolnym Kościele oo. Redemptorystów przy ul. Portowej w godz.9.oo - 15.oo odbędzie się spotkanie i modlitwa Przyjaciół Misji. Na zakończenie spotkania można przynieść jako pomoc dla misjonarzy: środki czystości i higieny osobistej, oryginalne materiały opatrunkowe, znaczki pocztowe, stare telefony komórkowe (z baterią), a także prześcieradła, koce, ręczniki (nowe z metkami), stare niemieckie marki, klucze, w dobrym stanie medaliki, krzyżyki i różańce oraz plastikowe zakrętki.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

REKLAMA
Biuro Rachunkowe VECTOR; ul. Damroki 17/2
www.biuro-vector.pl tel.:572-068-133