Niedziela : 26.07.2015

26.07.2015 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Środa – o godz.19.oo NOWENNA do MBNP z Mszą Św. w jej intencjach i „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji w intencji narzeczonych, by godnie wzrastali w miłości dla dobra sakramentalnej rodziny, którą chcą budować z Bożym błogosławieństwem.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

I sobota sierpnia - po Mszy Św. porannej modlitwa różańcowa jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata.  Od godz. 9.oo – sakramentalne odwiedziny CHORYCH.

Przyszła niedziela – zapraszamy do kawiarenki na „karolowego pączka” tj. słodką cegiełkę, z której dochód jest na naszą budowę.

Wyruszyła XXX GDYŃSKA PIESZA PIELGRZYMKA do Częstochowy. Co wieczór o godz.20.3o wspieramy modlitwą pielgrzymów jako tzw. „Złota Grupa Pielgrzymkowa”. Zapraszamy !

W dniu wczorajszym Sakrament Małżeństwa przyjęli z radością w naszej świątyni: Katarzyna KUBACKA i Łukasz DZIADAK. Nowożeńcom życzymy raz jeszcze szczęścia i wzrastania w miłości pod opieką Świętej Rodziny. Szczęść Boże Młodej Parze!

Gościom oraz parafianom życzymy miłego i udanego wakacyjnego wypoczynku! Odpoczywajcie z Bogiem - Dawcą Pokoju, pamiętając o Nim w modlitwie i niedzielnej Eucharystii !

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

20/ Michał SIEBERT (Gdańsk) – Agnieszka GŁOWACKA (Lip.6) ślub/Gdańsk
21/ Roman PLICHTA (Górn. 2) – Wiesława WENCEL (Górn.2) ślub/u nas

Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca ( K.P.K. kan. 1069 )

P.S. Zachęcamy do zabrania na wakacyjne wyjazdy folderów naszej parafii, by poprosić przyjaciół, znajomych lub księży proboszczów w miejscu wypoczynku o „cegiełkę” pomocy.