Niedziela 02.02.2020

02.02.2020  ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
(IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA)

Dzisiaj - zapraszamy do kawiarenki na „KAROLOWEGO” pączka.

PONIEDZIAŁEK – we wspomnienia Św. BŁAŻEJA patrona chorób gardła, chorym udzielane będzie błogosławieństwo tzw.„BŁAŻEJKAMI”.

ŚRODA - o g.18.oo NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. Dla uczczenia Św. AGATY pobłogosławimy przyniesione CHLEBY – znak dobroci.

DNI EUCHARYSTYCZNE (lutego):

I  CZWARTEK - wieczorem uczcimy RELIKWIE Św. Karola, a GODZINĘ ŚWIĘTĄ do 19.oo ofiarujemy prosząc o uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele oraz o nowe powołania z parafii.
Piątkową, obowiązującą nas wstrzemięźliwość od mięsa i dobrowolne wyrzeczenia ofiarujmy w tej intencji. Pamiętajmy, by skorzystać wieczorem ze Spowiedzi Św.!

I PIĄTEK - od g.9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH ks.Arka. Spowiedź Św. od g.17.30. Przypominamy! Najważniejsze w tym dniu jak co miesiąc jest przyjęcie Komunii Św. wynagradzającej.

NIEDZIELA – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na pokrycie kosztów zrealizowanych prac. Prosimy o Waszą chrześcijańską i szczerą ofiarność! Pomóżcie również zdobyć fundusze u życzliwych znajomych czy przyjaciół nawet w formie pożyczki – rozdawajcie nasze foldery!

PRZYPOMINAMY!
We wtorek ponownie przy kościele MB Bolesnej w Orłowie rusza o g.19.oo KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI.

INTENCJIE mszalne zamawiajmy na dwa miesiące przed terminem. Pamiętajmy o Imieninach oraz rocznicach: urodzin, chrztu Św., ślubu lub śmierci bliskich osób.

Urząd Miasta Gdyni wraz z Radą Dzielnicy zapraszają mieszkańców do składania projektów i udział w warsztatach Budżetu Obywatelskiego 2020.