Niedziela 19.06.2016

19.06.2016 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Środa - u nas comiesięczne uczczenie Św. Jana Pawła II podczas wieczornej Mszy Św. z udziałem mężczyzn z KSM „Semper Fidelis”.
Godz.19.oo - NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca.
W tym dniu o godz.19.oo w parafii p.w. Św. Jadwigi na Karwinach odbędzie się spotkanie dla goszczących młodzież w ramach ŚDM.

Czwartek – cotygodniowa GODZINA ŚWIĘTA adoracji od godz.18.oo zakończona Litanią do Serca Jezusowego - o zdrowie, świętość, mocną wiarę, męstwo w obronie małżeństw i rodzin dla ojców w dniu ich Święta.

Piątek – UROCZYSTOŚĆ Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.

Sobota - tego dnia mija 12 lat od ROZPOCZĘCIA naszej budowy. Z ufnością poprośmy o dalszą, Bożą i ludzką życzliwość dla tego dzieła.

Przyszła niedziela – podczas Mszy Św. o godz.12.3o pożegnamy Wikariusza Ks. Marka Czyżewskiego, który zgodnie z biskupim dekretem odchodzi od nas po 3 latach. Kolekta z tej Mszy Św. jest przeznaczona dla Niego jako nasze materialne podziękowanie.

Do naszej parafii przychodzi Ks. Adam Klajnys ( 8 lat kapłaństwa ) też po 3 latach pracy w parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie.

Wielu Łask miłosiernego Boga, mocy Ducha Świętego i radosnej gorliwości w kapłańskiej  posłudze Kościołowi życzymy naszym Wikariuszom z okazji ich Rocznic Święceń Kapłańskich:Ks.Markowi w 20. Rocznicę, a Ks.Wojciechowi w 10. Rocznicę.

( Msza Św. w ich intencji – czwartek 23. czerwca o godz.19.oo )

 

PRZYPOMINAMY !
Msze Św. wieczorne od 1 czerwca są o godz.19.oo, a Biuro otwarte po Mszach do 20.oo!!!
Zachęcamy i zapraszamy do udziału w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy (od 4. lipca ) lub do wieczornych spotkań w te dni jako „Złotej grupy pielgrzymkowej”.
Parafianom małym i dużym, rozpoczynającym wakacje i urlopy, życzymy wspaniałego wypoczynku wspartego na Bogu – dawcy pokoju !

Pamiętajcie! Nie ma wakacji od Boga i bez Boga!