Niedziela : 12.07.2015

12.07.2015 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

XVII ROCZNICA ERYGOWANIA naszej parafii

 

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na budowę wieży i górnego kościoła. Dziękujemy za szczerą i chrześcijańską ofiarność!

KĄCIK BUDOWLANY: Obecnie trwają prace gospodarcze i porządkowe. Dziękujemy Panu Januszowi M. za kilkudniową pomoc przy naszej zieleni i przy myciu okien. Nadal zbieramy fundusze na naszą budowę i rozmawiamy z Radą Parafialną o wyborze wykonawcy tego dzieła.
Zabierzmy ze sobą na wyjazdy odnowione foldery naszej parafii, by w imieniu całej wspólnoty poprosić kogoś o pomoc i wsparcie!

Poniedziałek - „WIECZÓR FATIMSKI” rozpoczniemy o godz.19.3o modlitwą różańcową. O godz.20.oo - Msza Św. z procesją światła. Przynieśmy świece. Nie ma Mszy Św. o godz.19.oo !

Środa - godz.19.oo – NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy wraz z Mszą Św. w jej intencjach i wspólnym „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek - od godz.18.oo cotygodniowa GODZINA ŚWIĘTA adoracji – z prośbą, by Wszechmogący Bóg powstrzymał opętanych złem terrorystów islamskich, a ofiary ich obłędu obdarzył niebem.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy też w tej intencji.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
18/ Andrzej BRZUCHALSKI (Gryfa P. 52) - Paulina MARCINIAK (Sojowa 28) ślub – Gdynia.
Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca ( K.P.K. kan. 1069 )

PRZYPOMINAMY:
W dniach 26.07. – 12.08.br trwać będzie XXXI PIESZA GDYŃSKA PIELGRZYMKA na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w niej! Zapisy u Ks. Wojciecha.
Przygotujmy karteczki z intencjami jakie chcielibyśmy powierzyć modlitwom pielgrzymów! Tzw. „Złota Grupa Pielgrzymkowa”, czyli grupa osób, które chciałyby pójść do Częstochowy, a nie mogą tego uczynić, będzie codziennie w czasie Pielgrzymki spotykać się na Apelu Jasnogórskim w naszej świątyni o godz.20.3o.

Miłym Gościom oraz naszym Parafianom życzymy miłego i udanego wypoczynku z Bogiem w sercu !

Pamiętajmy! NIE MA WAKACJI od BOGA i bez BOGA !